İyi bir başlangıç her şeye değer!
1991 yılından beri KIDS, Özel İdeal Çocuk Eğitim Merkezi olarak inandığımız, uzmanı olduğumuz eğitim modelleriyle mutlu ve başarılı bir nesil yetiştirmek amacıyla yola çıktık..
Deneyimleyerek öğrenmenin temel alındığı High Scope Eğitim Programında çocuklar yaşayarak, duyularını kullanarak etkin bir ortamda becerilerini geliştirirler.

Şehrin ortasında ama doğayla iç içe. KIDS Özel İdeal Çocuk Eğitim Merkezi, geniş oyun alanları ve ekipmanlarıyla çocukların fiziksel gelişimine de önem vermektedir.

Programımızın, günlük akışındaki farklı aktiviteler aracılığıyla çocukların becerilerini ve potansiyellerini maksimum düzeyde geliştirmek için tasarlanmıştır.
 
KIDS Çocuk Yuvasında tutarlı bir günlük program izlenir. Çocukların güven duygusunu destekleyerek, onların seçimler  yapmalarını, kararlar alarak bunları uygulamaya koymalarına olanak tanır.
 
KIDS’de İngilizce Eğitimi anadili İngilizce olan uzman eğitmenler eşliğinde ve etkin öğrenme esaslarına sadık kalınarak yapılır. Bu bağlamda İngilizce dil eğitimi de yaşayarak öğrenmenin bir uzantısı olarak,  çocuklara oyunlar ve eğlenceli aktivitelerle sunulur.